PRODUCT:

LumineXence

LumineXence ir inovatīvs zīmols, kas pieder Turcijas uzņēmumu MITAS grupai, kas ir viena no pasaules vadošajām ražotnēm enerģijas pārvades līniju torņu, apakšstaciju tērauda konstrukciju un telekomunikāciju torņu ražošanā. Zīmols eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 135 valstīm, produkcija tiek ražota 7 rūpnīcās, kas atrodas 4 dažādās vietās un ražošanas jauda ir 235 000 tonnas gadā. LumineXence ir dibināts 2010. gadā no aizraušanās ar dizainu, kas spēj apvienot modernu tehnoloģisko saturu un spēcīgu estētisko ietekmi, laika gaitā ir specializējusies uz augstas kvalitātes Smart City produktu ražošanas, kas spēj izmantot saules un vēja enerģiju.

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU (.PDF)

LEJUPIELĀDĒT CENRĀDIS (.PDF)

LumineXence

► Video prezentācija

Vides plānotāji, ainavu veidotāji, uzņēmumi un arī citas iestādes tagad ir spiestas domāt par jauniem veidiem, kā veidot ekoloģisku vidi, kurā mēs visi dzīvojam. Tehnoloģiskās inovācijas apvienojumā ar vides apziņu tagad ir nepieciešamas kvalitatīviem pilsētu risinājumiem gan mazajai, gan arī lielajai arhitektūrai, kur primārās ēkas vajadzības ietver energoefektivitāti, atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanu un materiālu pārstrādi.

Tāpēc LumineXence, kas vienmēr ir jutīgs pret ekoloģiskiem jautājumiem, ir radījis Smart City dizainu, ielu apgaismojumu, Saules bateriju darbināmu autostāvvietu un āra mēbeļu sistēmas, kas spēj efektīvi apmierināt pieaugošo pieprasījumu pēc būvēm, pamatojoties uz videi draudzīgiem kritērijiem

LumineXenceLumineXence Lotus kolekcija

 

■ Lotosa kolekcija

Iedvesmojoties no lotosa zieda lapām, Lotosa kolekcija nākotnes viedajās pilsētās paplašinās, lai videi draudzīgā veidā radītu apgaismojumu, no saules un vēja iegūstot darbam nepieciešamo enerģiju. Uz tērauda konstrukcijas ar maināmām sekcijām 1,5 kvadrātmetru virsmas ir izvietotas lapas ar Saules baterijām, kas spēj radīt 200 W katra un vertikālās ass vēja turbīnaa, kas izgatavotas no oglekļa šķiedras.

Izmantojot Lotosa kolekciju jums var būt viedā ielu apgaismojuma sistēma, kas izmanto saules un vēja enerģiju. Ar 360 ° regulējamām lapām var iegūt maksimāli iespējamo saules starojumu visās vietās. Savukārt, vēja turbīna enerģiju ražo arī naktī.

LumineXence Pod kolekcija

 

■ Pod kolekcija

Izmantojot Pod kolekciju jūs varat izmantot inteliģentu pilsētas saules apgaismojuma sistēmu. Lielais fotoelementu paneļu pārklājums spēj radīt vairāk nekā 65 W, kas ir pietiekami, lai darbinātu dubulto lieljaudas LED apgaismojumu ar īpašām koncentriskām lēcām. Turklāt korpusā ir integrēta arī HD kamera videonovērošanai.

lēcām. Turklāt korpusā ir integrēta arī HD kamera videonovērošanai. Pateicoties dubultajam lielajam izvēles skārienekrāna displejam, Pod kolekcijas pilsētas saules apgaismojums kļūst viedais. Šī kolekcija ir lieliski piemērota tūrisma un reklāmas informācijas nodošanai, kā arī viedtālruņu uzlādēšanai.